Hakkımızda

Şirketimiz 1975 yılında Sakarya ilinin Donatım semtinde Kenan Ziya KURTULUŞ tarafından kurulmuştur. Kurucumuz; mobilya imalatı sektöründe uzun yıllar edindiği tecrübeyle, perakende mobilya satışı üzerine çalışmaya başlamıştır. 1979 Yılında beyaz eşya satışına başlayan şirketimiz, 1982 yılında Beko markasının yetkili satıcısı olmuştur.

1991 Yılında Karaağaç mevkiinde bir şube açarak, Adapazarı’nın iki farklı bölgesinde hizmet vermeyi sürdürmüştür. 1995 Yılından itibaren Kurtuluş Elektronik ve Elk. Ev Al. Halı Mob. San. Tic. Ltd. Şti. olarak değiştirilmiş ünvanımız halen bu şekilde bilinmektedir.

Beko markasının giderek güçlenmesi ve kalitesinin dünya standartlarına yükselmesine paralel olarak, 2000 yılında Beko Örnek Bayii olmuş ve 2002 yılında 20. Hizmet Yılı Belgesi, 2012 yılında ise 30. Hizmet Yılı Belgesi ile onurlandırılmıştır.

Günden güne, büyüyen Beko markasının; dünyanın iki dev ismini (Grundig ve Blomberg) bünyesine katmasından sonra, diğer dev markalarla yaptığı anlaşmalarla beraber ürün portföyü daha da genişlemiş ve ihtiyaçlarınıza uygun birden çok seçenek sunabilecek seviyeye ulaşmıştır.

Artan ürün çeşitliği ve değişen alışveriş alışkanlıklarının sonucu olarak 2006 yılında ilk mağazanın genişletilme çabaları sonucu; 460 m² kapalı alanda hizmet vermeye başlamıştır.

Şirketimiz ve biz; sizlere daha iyi hizmet verebilmek için değişen dünyanın alış veriş standartlarını yakından takip etmeye ve uygulamaya çalışıyoruz.

Saygılarımızla…

Kurtuluş Ticaret